Pirkti internetinėje parduotuvėje BioNatura.lt saugu, paprasta ir patogu.

Užsakymai priimami 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.

Kai elektroninėje parduotuvėje surandate pageidaujamą prekę, kurią norite nusipirkti, paspauskite mygtuką " Į krepšelį " ir ši prekė bus įdėta į Jūsų krepšelį. Prekes, esančias Jūsų krepšelyje, galite pamatyti dešinėje puslapio pusėje, nuorodoje " PREKIŲ KREPŠELIS ", o paspaudę ant nuorodos " Rodyti krepšelį ", naujame lange galite keisti prekių kiekį arba ištrinti iš sąrašo tas prekes, kurių nenorite pirkti. Kai visos reikiamos prekės sudėtos į krepšelį, paspauskite mygtuką " Užsakyti ".

Jeigu jau esate užsiregistravęs mūsų parduotuvėje, tada įveskite savo prisijungimo vardą, slaptažodį ir prisijunkite. Jeigu dar nesate užsiregistravęs, tada pažymėkite langelį " PIRMĄ KARTĄ ČIA? PRAŠOME PATEIKTI INFORMACIJĄ SĄSKAITAI " ir pateikite savo duomenis. Kai viską surašysite, paspauskite mygtuką "Užsakyti". Galima pirkti ir be registracijos.

Naujai atsidariusiame lange galite įvesti naują adresą, jei norite, kad prekės būtų pristatytos ne tuo adresu, kuriuo esate registruotas. Jei prekių pristaytmo adresas nesikeičia, paspauskite mygtuką " Kitas ".

Šiame lange pasirenkate prekių pristatymo būdą. Jei prekių suma viršija 20 Eur, prekes jums pristatysime NEMOKAMAI. Atsiimant Omniva paštomate arba Lietuvos pašto skyriuje.

Priešpaskutiniame lange pasirinkite mokėjimo būdą. Apmokėjimas bankiniu pavedimu, paysera.lt, PayPal, pašto skyriuje.

Paskutiniame lange Jūs privalote patikrinti visus duomenis ir tik tada paspausti mygtuką " Patvirtinti užsakymą ". Kai paspausite mygtuką, į Jūsų elektroninio pašto dėžutę bus išsiųstas užsakymo patvirtinimas. Tokį pat pranešimą gausime ir mes. Jei užsakymas aiškus, ir visas prekes turime sandėlyje, gausite sąskaitą nurodytu elektroniniu paštu, o jei kils neaiškumų, su Jumis susisieks pardavimų vadybininkas. Gavę sąskaitą, ją galėsite apmokėti internetinės bankininkystės pagalba arba bet kurio banko artimiausiame skyriuje. Prekės Jums bus išsiųstos per 1-2 darbo dienas nuo pinigų gavimo dienos.

Būkite dėmesingi paspausdami mygtuką "Patvirtinti užsakyma" Jūs pasirašote pirkimo- pardavimo sutartį.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Įgyvendinant Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą Nr. 2013/11/ES dėl alternatyvaus vartotojų ginčų sprendimo (AGS) bei Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą Nr. 524/2013 dėl elektroninio vartotojų ginčų sprendimo (EGS) Europos Komisija sukūrė Elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformą - http://ec.europa.eu/odr/, kuri pradėjo veikti 2016 m. vasario 15 d.

Jeigu Jūsų netenkino www.bionatura.lt pateiiktas atsakymas į Jūsų rašytinę pretenziją, skundą arba prašymą dėl pas mus įsigytos prekės galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , tel. 85 262 67 51, faks. (85) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt (taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse) - ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/