0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
Tulsi arbata su brami, ekologiška (100 g)

Tulsi arbata su brami.

Kaina: 10,60 €
Prekės aprašymas

Ekologiška tulsi (šventasis bazilikas) arbata su brami. Turtinga savo poveikiu žolelių arbata be kofeino. Švelnaus skonio.

Tulsi yra ypatinga žolė, ne veltui Indijoje vadinama šventuoju baziliku, tai senovės išmintis šiuolaikiniam pasauliui. Sudėtingos cheminės sandaros augalas. Tulsi poveikis organizmui visapusis, bet dažnai subtilus. Kaip balzamas kūnui, protui ir sielai, dėl savo savybių naudojamas Indijoje jau daugiau nei 5000 metų. „Žolių karalienė“ tulsi šiandien nukeliavo į Vakarus. Reguliariai vartojantys tulsi arbatą vertina ją itin palankiai. Gerkite tulsi arbatą kasdien tiek, kiek patinka – skirtingai nuo daugelio vaistinių augalų, jos nereikia dozuoti. Vaikai ją taip pat mėgsta.

Brami – klasikinė ajurvedinė žolelė, skirta energetinei, psichinei ir emocinei pusiausvyrai palaikyti.

„Organic India“ tulsi auginama kaimo ūkiuose, darnaus žemės ūkio būdu. Šios ekologiškos arbatos sudarytos iš geriausių tulsi lapelių bei žiedų, sumaišytų su kitais ekologiškais augalais, arbatomis ar prieskoniais. Taip sukuriamas natūralus, bet išskirtinis gėrimas.

Naudojimas: užpilkite 1/2–1 šaukštelį arbatos stikline verdančio vandens ir palikite pritraukti 3 min. arba ilgiau. Pripilkite pieno ir pasaldinkite pagal skonį.

Indijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.

Sudedamosios dalys: šventasis bazilikas žalialapis*, šventasis bazilikas raudonlapis*, krūminis bazilikas*, azijinė centelė*.
*- iš ekologinių ūkių.


Naudinga Jums, naudinga aplinkai! Pirkdami „Organic India“ produktus, Jūs ne tik mėgaujatės aukščiausia kokybe, bet ir dalyvaujate bei sustiprinate šios bendrovės holistinę misiją tausoti gamtą, propaguoti darnų ekologinį žemės ūkį ir saugoti natūralią eko-sistemą, remiant tūkstančius smulkių ūkininkų Indijos kaimuose.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti