Alepo muilas 5 % laurų, 190 gr.

 • Kraunamos nuotraukos
  Gamintojas
  ALEPIA
  Parametras 1
  ''14
  Parametras 2

  Parametras 3
  reikšmė1
 •  

  Autentiškas Alepo muilas su 5 % lauramedžio uogų aliejaus.

  Sudėtis: Alyvuogių aliejus (Olea europaea): 90%, Lauro aliejus (Laurus nobilis): 5%, Vanduo: 5%, soda iš jūros druskos: pėdsakai. Apytikslis svoris 190 g.

   

  Naudingas alergiškai ir šerpetojančiai odai, ypatingai tinka sausai ir jautriai odai.


  Tinka naudoti šeimai kiekvieną dieną.

   

   

  Jau daugiau nei 4 tūkstančius metus šis muilas gaminamas Alepo mieste Sirijoje.

  XII a. šis autentiškas muilas tiesiai iš Mesopotamijos į vakarus pirmą kartą buvo atvežtas kryžiuočių.
  Jau daugelį amžių nesikeičia „Aleppo“ muilo formulė. Net ir šiandien šis muilas gaminamas tik iš natūralių medžiagų, tokių kaip alyvuogių aliejus, lauro medžio uogos, natūrali soda ir vanduo.
   

  Kiekvienais metais, kuomet yra spaudžiamas alyvuogių aliejus, Aleppo souk'e vyksta tas pats ritualas: alyvuogių aliejus su vandeniu ir šarmu lėtai keletą dienų verdamas dideliuose akmeniniuose puoduose. Šiuo muilo gamybos proceso metu temperatūra nėra aukšta tam, kad būtų išsaugomos visų sudedamųjų dalių vertingos savybės. Kuomet susidaro vientisa masė, ji praturtinama lauro medžio uogų aliejumi. Atšalusi masė yra išlyginama ir supjaustoma, tuomet muilas yra džiovinamas saulėje ir vėjyje ne mažiau kaip 9-10 mėnesius. Muilo išorė paruduoja, o vidus lieka charakteringos žalios spalvos.

  Muilas garsus savo kietumu, todėl neabejotinai nustebins savo nepaprastu skalsumu. Aleppo muilas net 6 kartus skalsesnis nei įprastas muilas!

  Nuo senų laikų šis muilas yra kubo formos, su įspaustu jį gaminusio amatininko antspaudu.

  Muilas labai vertingas ir efektyvus, nes jo sudėtyje gali būti iki 80% laurų uogų aliejaus. Muilo sudėtyje nėra dirbtinių medžiagų, dažiklių, kvapiklių ir pramoniniu būdu gaunamų riebalų. Patekęs į aplinką suyra. Muilo išorė yra ruda, o vidus charakteringos žalios spalvos.

  Puikiai tinka veido ir kūno odai, idealiai tinka ir jautriai vaikų odelei. Taip pat šiuo muilu galima trinkti plaukus ir naudoti jį skutimuisi.

  Alyvuogių aliejus minkština, maitina ir drėkina odą. Muilo sudėtyje esantis lauro medžio uogų aliejus pasižymi antiseptinėmis ir dezinfekuojamosiomis savybėmis. Rekomenduojama naudoti gydant jaunatvinius spuogus, egzemą, psoriazę, naikinant pleiskanas ir drėkinant sausą odą. Užtenka muilo puta patepti pažeistas odos vietas ir palaikyti 2-3 minutes, tuomet nuplauti drungnu vandeniu. Aleppo muilas tinka visų tipų odai, net ir jautriausiai. Odą padengia plonu apsauginiu sluoksniu.

  Muilas gaminamas esant žemai temperatūrai, todėl išsaugomos visos vertingiausios medžiagų savybės.