Prekių katalogas

Alepo muilas originalus 1 % laurų aliejaus, 190 gr.

 • Kraunamos nuotraukos

  Alepo muilas originalus 1 % laurų aliejaus, 190 gr.

  Šią prekę turime sandėlyje.
  419
  496 Sutaupykite 077
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Alepo muilas iš alyvuogių aliejaus

  Gamintojas
 • Grynas alyvuogių aliejaus Alepo muilas, 190 gr.

  Grynas alyvuogių aliejaus Alepo muilas. Tiems kas mėgsta paprastus, bet gerus produktus.  Šio muilo puikus kainos ir kokybės santykis. Reikia nepamiršti, kad Alepo muilai labai kieti ir tarnauja 6 kartus ilgiau nei įprastas muilas.

  Muilas labai vertingas ir efektyvus, nes jo sudėtyje gali būti iki 80% laurų uogų aliejaus. Muilo sudėtyje nėra dirbtinių medžiagų, dažiklių, kvapiklių ir pramoniniu būdu gaunamų riebalų. Patekęs į aplinką suyra. Muilo išorė yra ruda, o vidus charakteringos žalios spalvos.

  Puikiai tinka veido ir kūno odai, idealiai tinka ir jautriai vaikų odelei. Taip pat šiuo muilu galima trinkti plaukus ir naudoti jį skutimuisi.

  Muilas gaminamas esant žemai temperatūrai, todėl išsaugomos visos vertingiausios medžiagų savybės.  Naudoti šeimai kiekvieną dieną.

  Jau daugiau nei 4 tūkstančius metus šis muilas gaminamas Alepo mieste Sirijoje.

  XII a. šis autentiškas muilas tiesiai iš Mesopotamijos į vakarus pirmą kartą buvo atvežtas kryžiuočių.
  Jau daugelį amžių nesikeičia „Aleppo“ muilo formulė. Net ir šiandien šis muilas gaminamas tik iš natūralių medžiagų, tokių kaip alyvuogių aliejus, lauro medžio uogos, natūrali soda ir vanduo.

  Kiekvienais metais, kuomet yra spaudžiamas alyvuogių aliejus, Aleppo souk'e vyksta tas pats ritualas: alyvuogių aliejus su vandeniu ir šarmu lėtai keletą dienų verdamas dideliuose akmeniniuose puoduose. Šiuo muilo gamybos proceso metu temperatūra nėra aukšta tam, kad būtų išsaugomos visų sudedamųjų dalių vertingos savybės. Kuomet susidaro vientisa masė, ji praturtinama lauro medžio uogų aliejumi. Atšalusi masė yra išlyginama ir supjaustoma, tuomet muilas yra džiovinamas saulėje ir vėjyje ne mažiau kaip 9-10 mėnesius. Muilo išorė paruduoja, o vidus lieka charakteringos žalios spalvos.

  Muilas garsus savo kietumu, todėl neabejotinai nustebins savo nepaprastu skalsumu. Aleppo muilas net 6 kartus skalsesnis nei įprastas muilas!

  Nuo senų laikų šis muilas yra kubo formos, su įspaustu jį gaminusio amatininko antspaudu.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija