Prekių katalogas

DUDU - OSUN Juodasis Afrikos muilas, 150 g

 • DUDU - OSUN Juodasis Afrikos muilas, 150 g

  DUDU - OSUN Juodasis Afrikos muilas

 • DUDU - OSUN Juodasis Afrikos muilas, 150 g

  Juodasis Afrikos muilas Dudu Osun, 150 g - ypatingas, švelnus, efektyvus, natūralus, maloniai kvepiantis.

  Ypatinga muilo sudėtis yra 100% natūrali, todėl jis laikomas vienu sveikiausių ir naudingiausių muilų. Jame yra taukmedžio sviesto, medaus, osun ekstrakto, palmių lapo pelenų, kakavos pupelių pelenų, alavijaus, žaliųjų citrinų sulčių, vandens ir eterinių aliejų mišinio.
  Muilo sudėtyje nėra jokios anglies ar dirbtinų dažiklių. Tamsi spalva natūraliai išgaunama gamybos procese tam tikroje pastovioje temperatūroje. Sudėtyje esantis šarmas gaunamas iš saulėje išdžiovintų kakavos pupelių lukštų pelenų.
  Juodasis muilas švelniai ir gausiai putoja, dažniausiai yra neutralaus žemės kvapo. Neretai sudėtyje esant eteriniams aliejams, muilas dvelkia subtilia citrusine gaiva.
  Juodasis Afrikos muilas turi drėkinamųjų ir jauninamųjų savybių. Puikiai tinka sausai, šiurkščiai odai. Idealiai tiks riebios odos problemoms šalinti. Muilas gali padėti naikinti veido netobulumus – spuogus, bėrimus. Taip pat gali padėti valyti poras, padėti nuo akne spuogų. Muilo pagalba taip pat kruopščiai nuvalysite makiažą. Muilą puikiai tinka naudoti pirtyje.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija