Prekių katalogas

GREENZ PROTEIN CAPPUCCINO batonėlis su šokoladu. Su saldikliu, 1x32 g

 • GREENZ PROTEIN CAPPUCCINO batonėlis su šokoladu. Su saldikliu, 1x32 g

  GREENZ PROTEIN CAPPUCCINO batonėlis su šokoladu. Su saldikliu,

 • Rūtos“ šokolado meistrai užkandžių liniją GREENZ papildė naujo skonio baltymų batonėliu – GREENZ PROTEIN CAPPUCCINO! Tai turtingo kapučino skonio, lengvai kramtomas baltymų batonėlis su juoduoju šokoladu ir saldikliu sorbitoliu. Viename batonėlyje yra net 32 % baltymų. Nors baltymų nauda dažniausiai asocijuojasi su sportininkais, ši medžiaga būtina visiems: baltymai atlieka ne tik raumenų auginimo ir jų atstatymo funkciją, bet yra atsakingi ir už nagų, plaukų, odos, kaulų, augimą bei funkcijų palaikymą. GREENZ PROTEIN CAPPUCCINO batonėlyje nėra glitimo ir palmių riebalų. Valgyk GREENZ batonėlius ir būk GREENZ žvėris!

  Sudedamosios dalys: pieno baltymai (išrūgų, kalcio kazeinatas), saldiklis sorbitolis, šokoladas 20% (kakavos masė, cukrus, kakavos sviestas, emulsiklis sojų lecitinas, natūrali kvapioji medžiaga vanilė), gliukozės sirupas, kakavos sviestas, kvapioji medžiaga cappuccin, kakavos milteliai. šokolade kakavos sausųjų medžiagų – ne mažiau kaip 55%. vartojant dideliais kiekiais gali sukelti viduriavimą.

  Alergenai: pienas ir jo produktai, sojų lecitinas. gali būti žemės riešutų ir kitų riešutų pėdsakų.

  100g maistinė vertė:

  Energinė vertė: 1648 kJ/393 kcal
  Riebalai: 13.4 g
  --Iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių: 8.2 g
  Angliavandeniai: 43.3 g
  --Iš kurių: cukrų: 14.3 g
  Baltymai: 32.1 g
  Druska: 0.2 g
  Šokolado laikymo sąlygos: laikyti sausoje vėsioje vietoje (nuo +15 iki +21 ˚C temperatūroje, esant santykiniam oro drėgnumui – ne daugiau kaip 75 proc.). Prekės negali būti laikomos tiesioginiuose saulės spinduliuose apšviestoje vietoje bei kartu su aštrų kvapą skleidžiančiais produktais.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija