Keraminis skustukas SHARPRO

 • Kraunamos nuotraukos
 •  

  Keraminis skustukas SHARPRO.

  Keraminiai peiliai skirti vaisių, daržovių ir bekaulės mėsos pjaustymui. Jie pagaminti iš cirkonio oksido ir iterbio, ypatingai tvirto medžiagų derinio, kartais dar vadinamo keraminiu plienu, veikiant dideliam slėgiui ir aukštai temperatūrai. Tokiu būdu gaunama ypatingai tvirta, kietumu prilygstanti deimantui, medžiaga. Kuo ypatingi šie peiliai?

  Pagaminti be nikelio, švino ir kitų sunkiųjų metalų, tad neiššaukia alerginių reakcijų; Dėl gaminimo technologijos ypatumų keraminis ašmuo yra chemiškai stabilus, t.y. peilis nekoroduoja (nerūdija); Neatsiranda metalo prieskonio pjaustant sultingus, rūgščių turinčius produktus; Kadangi keramika yra ypač chemiškai stabili, nevyksta reakcija su maistu. T.y. nekinta pjaustomų produktų maistinės bei skoninės savybės. Tai ypač aktualu pjaustant daržoves ir vaisius, nes išlieka visi juose esantys vitaminai; Ilgiau išlieka aštrūs; Labai lengvai valomi; Pateikiami su specialiomis įmautėmis.

  Naudojimo rekomendacijos: Naudoti tik pagal paskirtį – vaisių, daržovių, bekaulės mėsos pjaustymui;

  Keraminiai peiliai yra jautrūs smūgiams, todėl reikia laikyti specialioje įmautėje arba peilių dėkle; Pjaustyti tik ant medinės arba plastikinės lentelės; Geriau plauti rankomis; Saugoti nuo vaikų – peiliai ypatingai aštrūs.


  Skustuko ypatybės:

  • pagaminti be nikelio, švino ir kitų sunkiųjų metalų, tad neiššaukia alerginių reakcijų;
  • Dėl gaminimo technologijos ypatumų keraminis ašmuo yra chemiškai stabilus, t.y. skustukas nekoroduoja (nerūdyja)
  • kadangi keramika yra ypač chemiškai stabili, t.y. nekinta skutamų produktų maistinės bei skoninės savybės. Tai ypač aktualu pjaustant daržoves ir vaisius, nes išlieka visi juose esantys vitaminai;
  • ilgiau išlieka aštrūs;
  • labai lengvai valomi.