LIAPKO aplikatorius Kilimėlis 7,0 Ag

 • Kraunamos nuotraukos
 •  

  Aplikatorius "Kilimėlis

  Adatos žingsnis 7,0 mm.  Dydis 275x480 mm

  Didelis poveikio plotas ir didžiausias atstumas tarp adatų - ypač sustiprina gydomąjį efektą. Įranga rekomenduojama nugaros srities aplikacijoms, naudojant kaip po kojomis patiestą kilimėlį (stovint, sėdint, gulint). Patogu gulėti ir ant pilvo - profilaktikos tikslais ar atliekant kompleksinę virškinamojo trakto ligų terapiją (gydant kolitus, diskineziją, vidurių užkietėjimą ir pan.), mažinant nutukimą (pilvo srityje išvešėjus poodiniam riebalų sluoksniui). Norint sustiprinti gydomąjį efektą, aplikatorių galima prilaikyti pėdomis, spaudžiant prie lovos kojūgalio, arba tiesiog ant jo stovėti.

  Tai kartu ir profilaktinė priemonė, skirta stiprinti ir išsaugoti sveikatą bei darbingumą, organizmo gyvybingumą. šis aplikatorius normalizuoja miego ciklą, savijautą, medžiagų apykaitą.

  Aplikatorius - tai elastinga gumos plokštelė, kurioje �tvirtintos adatos, pagamintos iš organizmui būtinų metalų: cinko, vario, geležies, nikelio ir sidabro.

  Stiprų gydomąjį efektą sąlygoja odoje, ties smaigaliais ir tarp adatų susidariusios galvaninės srovės, sustiprinančios mikroelektroforezės cirkuliaciją vidinėse organizmo srityse.

  Terapinio seanso trukmė ( t.y. aplikatoriaus poveikio odai laikas) sąlygoja norimą  rezultatą:

   

  • Tonizuojantis efektas, ūmaus skausmo numalšinimas – 10-15 minučių, ritinėliui – 5-7 minutės.
  • Raminantis efektas, pagalba sergant lėtinėmis ligomis – nuo 20-30 minučių iki 2 valandų, ritinėliui 10-15 minučių.

   

  Teisinga padėtis, naudojant aplikatorių, neutralizuoja diskomforto pojūčius ir yra viena iš sėkmingo gydymo sąlygų. Tokiu atveju tam tikri diskomforto pojūčiai, pasireiškę pirmąsias 5 minutes, netrukus virsta malonios šilumos, vibracijų, pulsavimo pojūčiais ir gana dažnai ? visaverčiu sveiku miegu. Norint, kad aplikatoriaus padėtis būtų teisinga, būtina, naudojant tinkamai sudėtas pagalvėles ir susuktus gauruotius rankšluosčius, kuo tiksliau sumodeliuoti stuburo įlinkius.

  Gydymo kurso trukmė- 1-2 savaitės. Po 2 - 4 savaičių kursą galima pakartoti. Yra užfiksuota teigiama ilgalaikio (kelių mėnesių trukmės) kasdieninio gydymo aplikatoriumi patirtis: pasireiškė stabilus savijautos pagerėjimas, dingo lėtinis skausmas, viršsvorio atveju ryškiai sumažėjo kūno svoris, sustiprėjo organizmo gyvybingumas bei darbingumas.

  Sudėtis: varis, geležis, cinkas, sidabras, nikelis, medicininė guma.