Prekių katalogas

Himalajų druskos lempa, 4-6 kg.

 • Himalajų druskos lempa, 4-6 kg.

  Himalajų druskos lempa

 • Himalajų druskos lempa 4-6 kg.


  Mūsų savijauta, sveikata ir darbingumas labai priklauso nuo oro, kuriuo kvėpuojame. Oras susideda iš įelektrintų dalelių – jonų. Dėl užterštumo pramoninėmis dujomis bei aukštos įtampos bangų teigiamų ir neigiamų jonų balansas ore yra suardytas. Įrodymas – ilgai nesisklaidantis rūkas, padidėjęs dulkių kiekis ir su tuo susijusios mūsų ligos, masinis pervargimas bei apatija. Jonų disbalansas skatina ne tik chroniškų ligų, bet ir psichologinių problemų radimąsi.
  Kai vidinis balsas šaukia: „Noriu atostogų“, imame svajoti apie poilsį kalnuose ar prie jūros. Būtent čia labai malonus ir sveikas klimatas. Kalnų oras, kaip ir jūros vanduo, atkuria jonų pusiausvyrą ore.
  Jau daug metų mokslininkai tiria neigiamų jonų poveikį mūsų sveikatai, o tyrimų rezultatus taiko sanatorijose ruošiamose grožio voniose bei druskos kambariuose. Užsienyje sergantiesiems įvairiomis alergijomis ar šienlige rekomenduojamos atostogos prie jūros ar poilsiavietėse, įrengtose šalia druskos kasyklų.
  Prie Negyvosios jūros esantys kurortai garsėja nemaža patirtimi gydant reumatą, bronchines ligas, pleiskanas, žvynelinę. Daug mokslininkų ir gydytojų šių ligų gydymą gerokai paspartina taikydami jonų balansą ore. Tam sukurtas specialus prietaisas – oro jonizatorius.
  Druskos kristalų lempos gaminamos iš Paleozojaus eroje (prieš maždaug 260 milijonų metų) susiformavusių druskos kristalų.
  Kaip ilgai galima laikyti  druskos  lempą įjungtą? Kadangi ji skleidžia švelnią jonizaciją,  ją galima laikyti pastoviai įjungtą.  Druskos  lempoms nėra "galiojimo laiko" apribojimų.  Druskos gerosios savybės  su laiku nedingsta ir ,kol lempa įjungta, ji veikia. 

  Medžiaga:    Druskos kristalai.

  Pastabos:    Druskos kristalų lempų spalvos ir forma gali skirtis nuo pavyzdžio nuotraukoje.
   
  Kilmės šalis: Pakistanas.
  Svoris: 4 - 6kg.
 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija