Prekių katalogas

Himalajų druskos žvakidė, 0,7-1 kg.

 • Himalajų druskos žvakidė, 0,7-1 kg.

  Himalajų druskos žvakidė

 •  

  Himalajų druskos žvakidė 0,8-1 kg.

  Žvakidė gali būti įvairių atspalvių nuo šviesiai oranžinės iki rudai bordinės spalvos.Taipogi kiekvienos žvakidės forma yra unikali ir skirtinga kaip ir pati gamta.

  Iš   druskos kristalų pagaminta žvakidė - tai natūralus oro jonizatorius ,  kuris žymiai padidina neigiamai įkrautų jonų lygį uždarose patalpose.  Kaisdama nuo žvakės šviesos,  druska išskiria neigiamos poliarizacijos jonus, panašiai, kaip ir Čiževskio lempa. Tik čia jonų išsiskyrimo procesas yra natūralus ir vyksta daug švelniau.

  Šios   žvakidės  pagamintos iš seniausios pasaulyje natūralios akmens  druskos,  kuri randama tik vienoje žemės vietoje Himalajuose, Pakistano teritorijoje.  
  Neigiamai įkrauti jonai neutralizuoja žalingą šiuolaikinės elektroninės technikos,  tokios, kaip kompiuteriai, televizoriai, poveikį. 
  Namuose   druskos  žvakidę galima statyti visur. Tačiau reikia atminti,  kad akmens druska tirpsta vandenyje, o prisigėrusi daug drėgmės,  ji suminkštėja ir gali subyrėti. Todėl negalima statyti   druskos žvakidę  arti drėgmės  šaltinių - viryklių, elektrinių virdulių, fontanų, oro drėkintuvų.  Taip pat  Druskos žvakidei  ne vieta vonioje.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija